Téma: Díl a rozvin - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

6. 7. 2009 v 16:36

Re:Re: Díl a rozvin #52747

Anonymous
Člen
318 příspěvků

procetl jsem a moc dekuju za cenne rady a vytvorene tabulky. Dovolim si taky jeden dotaz na podobne tema:

telesum priradim material a ten se priradi ke kusovniku, ale nemuzu najit zpusob jak menit material u plechovych dilu a take jak je dostat do kusovniku, resp potrebuji tam jejich hmotnosti.

za jakoukoliv radu moc dekuju!

8. 7. 2009 v 5:20

Re:Re: Díl a rozvin #52748

kohen
Účastník
486 příspěvků

Nevím jak tobě, ale mně vše funguje normálně jako u těles. Co se týká vlastností a zapisování do kusovníku, nevidím rozdíl mezi tělesem modelovaným klasicky a tělesem modelovaným jako plechový díl.
Jakémukoli tělesu lze přiřadit negrafické informace = vlastnosti (zde si můžeš napsat cokoli) a to si poté můžeš zobrazit např. v razítku, kusovníku, atd..

8. 7. 2009 v 15:07

Re:Re: Díl a rozvin #52749

Anonymous
Člen
318 příspěvků

omlouvam se, mel jsem skryte slozky a tudiz se mi u plechu neobjevovalo vsechno, navic mam veskere menu v AJ protoze pracuju v Londyne… Jsem tu jedinej kdo v tom dela a vse si musim nekde dohledat.

Nez jsem na to prisel, uz jsi napsal, takze moc dekuju za cas a ochotu!

Zdravim do CR!

16. 9. 2009 v 15:45

Re:Re: Díl a rozvin #52750

Anonymous
Člen
318 příspěvků

Dobry den, byly by jeste k dispozici ty tabulky? Byl bych za ne moc vdecny. Predem Dekuji. Radek.

4. 3. 2010 v 9:18

Re:Re: Díl a rozvin #52751

Kadet
Člen
2 příspěvky

Zdravím. Potřebuji poradit pracuji v solidworks 2010 a nejde mi udělat rozvin válce. Popíši moji situaci. V náčrtu si udělám kružnici, do ní si udělám menší kružnici a kótou zvolím tloušťku 1,5 mm, pak v těch kružnicích udělám výřez cca 0,5mm, aby kružnice nebyly uzavřený, pak dám vysunutí a mám válec neuzavřený se škvírou těch 0.5 mm , můžete mi poradit jak tento neuzavřený válec rozvinout? Vím že je tam ikona převéct na plech ale to se mi nějak nedaří a když to převedu na plechový díl stejně mi to nerozvine. Potřebuji nějaký navod jak převedu vysunutou součast válce na plechový díl a poté udělat rozvin válce. Díky za odpovědi snad jsem to napsal srozumitelně.

4. 3. 2010 v 12:05

Re:Re: Díl a rozvin #52752

kohen
Účastník
486 příspěvků

Asi jsi zvolil špatný přístup. Jde to udělat velmi jednoduše, viz.
[youtube:1hzlg898]http://www.youtube.com/watch?v=NIAhNlXSmKs[/youtube:1hzlg898]

4. 3. 2010 v 12:20

Re:Re: Díl a rozvin #52753

Kadet
Člen
2 příspěvky

Děkuji za názorný příklad, zítra to vyzkouším, až mi přijde pc z opravny. Děkuji mooc hledal jsem v tom vědu a ona je to úplná prkotina díííky

Odpověď na téma

Reklama

Reklama