Téma: Materiál – pls :-) - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

7. 9. 2010 v 8:27

Materiál – pls :-) #51859

prometheusx303
Člen
1 příspěvek

Dobrý den mám takový Problem :-))))

Jedná se o zvolení materiálu,… kreslím formu,… udělam jednoduše rozdelen, tvarník tvárnice,… objemová těla (rozdělená) uložím jedniotlivě do nového dílu,… a tam normalne ve stromečku kliknu pravým na material(není určen) ale místo seznamu materiálu je tam pouze kolonka „skryt/zobrazit položky stromu“,…

dělil jsem nasledovně :

1) Díl jsem rozdělil na tvárník a tvárnici ,… a uložil do nových dílu

2) otevřel jsem tvárník,…. a ten rozdělil na další 4 části (odvzdušnovací rovina, rám, jádro a druhé jádro)

3) otvírám jeden ze 4 rozdělených v předchozím kroku,… zde nejde určit materiál

V puvodním dokumentu kde mám rodelenou formu to jde dát pro celé seskupení rozdělení dílu,… ale v tom nově vytvořeném dílu to nejde,…

Databázi materiálu mám OK v SW 2007 to jelo bez problemu, tedka jsem přešel na 2010 a tady to takhle blbne,… snad to z mého výkladu někdo pochopí, děkuji za připadnou radu :-)) (zda se to musí nekde nastavit nebo co :-))

přikládám obrázky k náhledu

3 2 1

Přílohy

8. 9. 2010 v 5:13

Re:Re: Materiál – pls :-) #53989

kohen
Účastník
486 příspěvků

Bylo by třeba to vyzkoušet, pokud je to možné, přilož díl u kterého nejde přidat materiál.

8. 9. 2010 v 15:41

Re:Re: Materiál – pls :-) #53990

Anonymous
Člen
318 příspěvků

už dobré už jsem to vyřešil 😀 kravina mno, proste jsem si musel otevřit všechny ty odvozene prvky a i ty kroky rozložení předtím a pak uplně v tom prvním ten material změnit, a tak se to promitlo do všeho,… trapné no, možná ale nemám zaplou nakou automatickou obnovu nebo co 🙂

Odpověď na téma

Reklama

Reklama