Téma: materiály pro svařování - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

14. 6. 2018 v 10:39

materiály pro svařování #73389

Jakub Jirásek
Účastník
5 příspěvků

Zdravím, chtěl bych se jen zeptat. Mám vymodelovaný díl jako svařenec, viz. příloha. Potřeboval bych zjistit materiál pro výrobu. jakože kolik nakoupit kterých trubek pro výrobu tohoto kusu. barevně jsem rozlišil průměry trubek. předem děkuju 🙂

Přílohy

14. 6. 2018 v 12:01

Odpověď na: materiály pro svařování #73391

radecek.ik
Moderátor
444 příspěvků

V tabulce přířezů najdeš vše potřebné > ve stromě prvků pravým tlačítkem myši na položku tabulky přířezů a vyber vlastnosti > vyskočí nové okno s tabulkou přířezů. Když vytvoříš výkres, tabulku přířezů můžeš vložit do výkresu, upravit sloupce a případně i vyexportovat do *.xls

Přílohy

14. 6. 2018 v 13:52

Odpověď na: materiály pro svařování #73393

Jakub Jirásek
Účastník
5 příspěvků

Funguje to, ale jak rozdělím tu tabulku když mám několik různých průměrů a potřebuji zjistit kolik je potřeba materialu na jednotlivé průměry ?

15. 6. 2018 v 8:39

Odpověď na: materiály pro svařování #73394

Jakub Jirásek
Účastník
5 příspěvků

jde mi o to, že když si vytvořím tabulku přířezů tak mi je spočítá úplně všechny a nemůžu přijít na to jak je rozdělit .

18. 6. 2018 v 14:09

Odpověď na: materiály pro svařování #73426

radecek.ik
Moderátor
444 příspěvků

můžeš vytvářet podsvary. v tabulce přířezů vybereš přířezy (těla) s ctrl, klikneš pravým tlačítkem myši na jedno z těl a vybereš Vytvořit podsvar

3. 8. 2018 v 10:55

Odpověď na: materiály pro svařování #74019

Peter Droppa
Účastník
2 příspěvky

mne se osvedčila úprava profilů yak, že jsem do vlastností přidal mimo jiné i popis Polotovar, pak v tabulce přířezů je i udaj polotovar a pak s tím EXCEL nemá problém.tab.pr-1 tab.pr-2

Odpověď na téma

Reklama

Reklama