Téma: SolidCam - MůjSolidworks.cz

Autor
Příspěvky

30. 1. 2011 v 9:49

Re:Re: SolidCam #54019

korbel
Účastník
19 příspěvků

Nazdar pánové. Posledně jste mi dobře poradili, tak se na vás obracím znova. Zkouší vytvořit program na 4 osé obrábění šroubovice. Mohl by mi někdo napsat co použít za program, jestli soustružení – frézování nebo frézování – soustružení? A potom nevím jakou technologii obrábění mám zvolit. Zkoušel jsem 3D Model, ale požadovaný tvar to neudělá, někde dělám chybu a nevím kde.

28. 6. 2017 v 9:09

Odpověď na: SolidCam #69649

korbel
Účastník
19 příspěvků

Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit? Pri frézování mi na průměrových tvarech ( rádiusech ) zůstávají jakoby plošky. Neudělá to hladký tvar.  Dalo by se to někde nastavit. Řídící program na CNC frézce používám Mach 3. Děkuji.

10. 7. 2017 v 8:27

Odpověď na: SolidCam #69690

pepe
Účastník
682 příspěvků

Zkus na to založit nový příspěvek, je to přehlednější a častěji někdo reaguje 😉

12. 6. 2018 v 13:53

Odpověď na: SolidCam #73382

hammer
Účastník
114 příspěvků

Tomas_Nove-Zamky

já jsem si nevěděl rady s polotovarem vystříknutého odlitku z hliníku, který měl minimální přídavky na opracování. Vůbec jsem si nevěděl rady jak polotovar v SoliCAMu zvolit. Tak jsem si dal hledání v Googlu a naštěstí jsem hned narazil na toto vlákno. Během chvilky jsem podle popisu vytvořil sestavu z odlitku a obráběného dílce. To byla má záchrana. Vše funguje dobře. Bude se mně to hodit i pro výkovky. Jaké je správné řešení se možná dovím při školení. Tak Tomáši díky za radu.

Odpověď na téma

Reklama

Reklama